Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Szkolenia

Ważną formą naszej działalności i elementem naszej misji, jest praca na rzecz doskonalenia umiejętności zawodowych psychoterapeutów.

Organizujemy zarówno krótkie wykłady i seminaria poświęcone konkretnemu zagadnieniu, jak i większe szkolenia psychoterapeutyczne.
Przywiązujemy najwyższą wagę do tego, aby proponowane przez nas szkolenia zgodne były z obowiązująca dzisiaj wiedzą i praktyką psychoterapii.

Naszym najnowszym projektem jest współorganizowane wraz z Laboratorium Psychoedukacji szkolenie “Zaawansowana Szkoła Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej” Jest to pierwsza edycja szkoły w Polsce.

Program szkolenia bazuje na najnowszych koncepcjach psychoterapeutycznych i neuronaukowych, z tej perspektywy przedstawione zostanie współczesne rozumienie diagnozy, psychopatologii, procesu zmiany w psychoterapii oraz planowania i prowadzenia leczenia w ujęciu psychodynamicznym.

Zajęcia prowadzić będą uznani klinicyści m.in.: Nancy McWilliams, Jonathan Shedler, Maria Beisert, Rafał Bornus, Marta Głowacka, Anna Król-Kuczkowska, Bożena Maciek-Haściło, Zofia Milska- Wrzosińska, Władysław Sterna, Cezary Żechowski.

Więcej informacji tutaj.