Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog, psychoterapeutka, fizjoterapeutka

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalność psychologia kliniczna, oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (fizjoterapia).

Ukończyła dwuletnią Zaawansowaną Szkołę Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej (ZSWPP) organizowaną przez Pracownię Humani oraz Laboratorium Psychoedukacji, dwuletnią szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży realizowaną przez Ośrodek Regeneracja oraz Laboratorium Psychoedukacji oraz roczne szkolenie z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym CTPB w Warszawie.

Przez rok była także słuchaczką w Szkole Psychodynamicznej przeprowadzonej przez Gabinet Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dodatkowo ukończyła liczne kursy z zakresu oceny rozwoju niemowląt, małych dzieci, terapii dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, m. in Early Assessment and Intervention with Babies and Young Children w Londynie, szkolenie z zakresu stosowania skali oceny rozwoju dzieci Bayley III, Psychiatrii – małych dzieci – zaburzenia emocjonalne i relacyjne (prowadzenie dr Stella Acquarone – School of Infant Menthal Health w Londynie), wczesnych niemowlęcych symptomów zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz innych zakłóceń rozwojowych (prowadzenie dr Stella Acquarone – School of Infant Menthal Health w Londynie), Fas – diagnostyka i podstawy interwencji czy wczesnej interwencji psychologicznej wobec małego dziecka i jego rodziny- problemy kliniczne pierwszych trzech lat życia dziecka.

Obecnie jest w trakcie certyfikacji z zakresu Skali Oceny Zachowania Noworodka wg. T. Brazeltona.

Odbyła liczne staże kliniczne m.in w II Klinice Psychiatrii w Warszawie, w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju w Warszawie, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie czy w Szpitalu Klinicznym nr 3 w
Poznaniu.

Doświadczenie w pracy z rodzicami noworodków i małych dzieci czerpie m.in z kilkuletniej pracy w Klinice Neonatologii w Poznaniu, pracy w Poradni Wczesnej Diagnostyki Dzieci, oraz prowadzenia warsztatów zarówno dla matek dzieci urodzonych przedwcześnie, jak i
rodziców spodziewających się narodzin dziecka.

W Pracowni Humani prowadzi konsultacje i psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Wspiera rodziców w zakresie kompetencji wychowawczych.