Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog, psychoterapeuta.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów trenerskich na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i Studium Psychoterapii oraz Szkoły Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Odbył staże w różnych placówkach leczniczych, m.in: Wielkopolskim Centrum Onkologii, hospicjum, na oddziale dziennym psychiatrycznym w Poznaniu, stacjonarnym oddziale psychiatrycznym w Gnieźnie.

Pracował z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie. Prowadził warsztaty dla młodzieży, osób bezrobotnych, wykluczonych. Prowadził zajęcia z zakresu psychologii na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Przez kilka lat związany z ośrodkiem psychoterapeutycznym Psycheland we Wrocławiu, gdzie współprowadził grupy terapeutyczne i pracował indywidualnie.

Obecnie pracuje w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Jarosławcu, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w poradni leczenia uzależnień w Środzie Wielkopolskiej oraz w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. W Pracowni HUMANI prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną i grupową.