Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Warning: Undefined array key "link_url" in /home/platne/scorpion/public_html/humani.pl/wp-content/themes/AquaChild/includes/shortcodes.php on line 625

Warning: Undefined array key "link_url" in /home/platne/scorpion/public_html/humani.pl/wp-content/themes/AquaChild/includes/shortcodes.php on line 631

Psycholog, psychoterapeutka, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień.

Ukończyła psychologię o specjalności klinicznej oraz podyplomowe studium pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka Studium Terapii Uzależnień zakończonego egzaminem i uzyskaniem certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień, wydawanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Szkoli się w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji (ukończyła szkolenie MBT I i II stopnia) oraz w terapii par skoncentrowanej na emocjach (EFT).

W obszarze psychoterapii i pomocy psychologicznej pracuje od 2004r.

W Humani prowadzi konsultacje i psychoterapię osób dorosłych, młodych dorosłych oraz par. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.