Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psychoterapeutka, pedagog.

Absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej na wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz Logopedii na
Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku.

Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Ukończyła pierwszy stopień szkolenia „Psychoterapia oparta na mentalizacji” (MBT- Mentalization
Based Treatment), organizowanego przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Pracownię Psychoterapię HUMANI w Poznaniu, we współpracy z Norweskim Instytutem Mentalizacji.

Staże kliniczne odbyła w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu na Oddziale Psychiatrycznym oraz na Oddziale Podwójnej Diagnozy i Leczenia Uzależnień.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz ich rodzicami. Przez 20 lat pracowała jako pedagog wczesnoszkolny, a przez 6 lat pracowała w Szkole Europejskiej w Brukseli, jako laureatka konkursu pedagogicznego organizowanego przez Ministerstwo Edukacji.

Pracuje terapeutycznie również w języku angielskim i francuskim.

W Pracowni Humani prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Zajmuje się również doradztwem i psychoedukacją dla rodziców.