Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego


Warning: Undefined array key "link_url" in /home/platne/scorpion/public_html/humani.pl/wp-content/themes/AquaChild/includes/shortcodes.php on line 625

Warning: Undefined array key "link_url" in /home/platne/scorpion/public_html/humani.pl/wp-content/themes/AquaChild/includes/shortcodes.php on line 631

Psycholog, psychoterapeutka.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studiów podyplomowych „Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, roczne szkolenie z zakresu terapii osób dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz trzystopniowy kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie oraz placówkach leczniczych na terenie wielkopolski. Zajmowała się diagnozą, psychoedukacją i pomocą psychologiczną, prowadziła terapię indywidualną i grupową dorosłych i starszej młodzieży. Posiada doświadczenie w pracy z osobami chorymi onkologicznie i ich bliskimi.

Obecnie prowadzi psychoterapię indywidualną w ramach poradni zdrowia psychicznego oraz współpracuje z uniwersytetem medycznym prowadząc zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego.

W Pracowni Humani prowadzi konsultacje oraz psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 17 roku życia.