Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog, psychoterapeutka. Kieruje pracą Pracowni Psychoterapii HUMANI w Poznaniu.

Zapisy przez biuro Pracowni HUMANI.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii, Studium Terapii Rodzin oraz Studium Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Ukończyła również zaawansowane 3-letnie szkolenie, tzw. Core Training, w nurcie psychodynamicznej psychoterapii krótkoterminowej (ISTDP).

Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz międzynarodowy certyfikat ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej) wydany przez IEDTA.

Szkoliła się z Psychoterapii Opartej na Mentalizacji (MBT) w Centrum Anny Freud w Londynie. Ukończyła tam 3 stopień szkolenia MBT i uzyskała międzynarodowy certyfikat MBT Practitioner Certificate.

Jest psychoterapeutą rekomendowanym przez British Psychoanalytic Council.

Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Wykłada w ramach Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i psychoterapii grupowej. Pracuje również z parami. Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię długo i krótkoterminową, także w języku angielskim.

Prowadzi superwizje dla psychoterapeutów.