Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog, psychoterapeutka.

Absolwentka psychologii (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii (Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia; UAM w Poznaniu) oraz Podstawowy Kurs Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Aktualnie kształci się w ramach czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji W Warszawie (ośrodek rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży: na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale dziennym terapii uzależnienia od alkoholu, w poradniach: zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień, a także w w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie.

Aktualnie pracuje z osobami dorosłymi w poradni zdrowia psychicznego.

W Pracowni Humani prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuje również z młodzieżą.

W Pracowni HUMANI prowadzi konsultacje oraz psychoterapię długo i krótkoterminową dorosłych. Pracuje również z dziećmi i ich rodzicami.