Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog, psychoterapeutka

Absolwentka psychologii (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii (Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia; UAM w Poznaniu), Podstawowy Kurs Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz I stopień szkolenia Terapii Opartej na Mentalizacji (MBT).

Aktualnie kształci się w ramach czteroletniego Studium Psychoterapii oraz dwuletniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży: na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale dziennym terapii uzależnienia od alkoholu, w poradniach: zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień, a także w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie.

Aktualnie pracuje z osobami dorosłymi w poradni zdrowia psychicznego.

W Pracowni Humani prowadzi konsultacje oraz psychoterapię osób dorosłych.