Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Humani czyta i poleca: Patricia Coughlin della Selva „Intensywna krótkoterminowa psychoterapia psychodynamiczna”

W ramach cyklu „Humani czyta i poleca” recenzujemy i przedstawiamy interesujące książki z dziedziny psychologii i psychoterapii, wśród nich nowości wydawnicze. Staramy się na bieżąco komentować polski rynek wydawniczy w naszej branży i polecać co ciekawsze pozycje. Serdecznie zapraszamy!

Patricia Coughlin della Selva „Intensywną krótkoterminową psychoterapię psychodynamiczną”

Wydawnictwo Harmonia

Od Wydawcy:

Od niedawna powstaje coraz więcej krótkoterminowych metod psychoanalizy. Jedną z najbardziej znanych i najdokładniej zbadanych jest innowacyjna intensywna krótkoterminowa psychoterapia dynamiczna stworzona przez dr. Habiba Davanloo, u którego szkoliła się autorka niniejszej publikacji. Książka została uporządkowana w sposób metodyczny, stanowiący odzwierciedlenie procesu terapii: od pierwszego kontaktu aż do badania kontrolnego po terapii. Publikacja zawiera szczegółowe przykłady kliniczne pokazujące, w jaki sposób teoria przekłada się na techniki o niespotykanej wcześniej sile i skuteczności.

Z dumą informujemy, że Pracownia HUMANI, wspólnie z warszawskim Laboratorium Psychoedukacji, objęła oficjalnym patronatem wydanie tej książki.

Książka jest dostępna m.in. na stronie Wydawnictwa Harmonia.