Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog

Absolwentka Psychologii na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu – specjalność psychologia kliniczna oraz Studiów Podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego dla Psychologów na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Obecnie w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Odbyła czteroletni staż w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego HUMANI oraz staż w placówce zdrowia psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym w Ostrowie Wielkopolskim. Odbyła również praktyki w Szkole Podstawowej nr 67 w Poznaniu.

Jest psychologiem w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Poznaniu oraz w świetlicy socjoterapeutycznej “Barwna” w Fundacji SZANSA w Poznaniu.

W Pracowni HUMANI zajmuje się prowadzeniem grup terapeutycznych dla młodzieży i udzielaniem pomocy psychologicznej nastolatkom.