Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog, psychoterapeutka.

Absolwentka Psychologii na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu – specjalność psychologia kliniczna oraz Studiów Podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego dla Psychologów na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Odbyła czteroletni staż w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego HUMANI oraz staż w placówce zdrowia psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym w Ostrowie Wielkopolskim i na oddziale psychiatrycznym w Klinice Psychiatrii Dorosłych przy szpitalu klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała pracując w świetlicy socjoterapeutycznej.

Jest psychoterapeutką w Rodzinnej Poradni Psychologicznej “Na Śródce” i psychologiem w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Poznaniu.

W Pracowni HUMANI prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Zajmuje się też prowadzeniem grup terapeutycznych dla dorosłych i młodzieży.