Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Psycholog dziecięcy, psychoterapeutka, doradca systemowy.

Zapisy przez biuro Pracowni HUMANI.

Absolwentka Psychologii na UAM w Poznaniu, pracuje w nurcie systemowym.

Posiada doświadczenie w pracy z rodzinami, w których dzieci przeżywają trudności adaptacyjne, w kontaktach z rówieśnikami, radzeniu sobie z “trudnymi” emocjami (lękiem, złością, smutkiem), na trudności reagują objawami psychosomatycznymi, nie przestrzegają zasad społecznych.

W ramach swojej pracy prowadzi:

  • – terapię rodzinną,
  • – spotkania doradcze dla rodziców dotyczące rozwiązywania trudności wychowawczych, radzenia sobie w sytuacjach zmian związanych m.in. z pójściem dziecka do przedszkola/szkoły, pojawieniem się rodzeństwa, pracą jednego z rodziców w innym kraju, rozwodem rodziców, chorobą w rodzinie,
  • – indywidualne spotkania dla dzieci,
  • – grupy dla dzieci rozwijające umiejętności społeczne i kompetencje emocjonalne,
  • – warsztaty dla rodziców (m.in. jest realizatorem programu “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”).

Ukończyła kurs zaawansowany Terapii Systemowej Indywidualnej, Rodzinnej Grupowej i Par (prowadzone przez Wielkopolskie Towarzystwo Psychoterapii Systemowej), cykl szkoleń z Analizy Transakcyjnej (prowadzony przez Ośrodek Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION ) oraz liczne szkolenia z zakresu pracy z dziećmi i rodzicami.

Jest autorką opracowań dotyczących rozwoju dziecka i bajek terapeutycznych dla dzieci.

Realizowała autorskie projekty zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym i ich rodziców m.in. w szkole podstawowej, świetlicy socjoterapeutycznej i organizacjach działających na rzecz dzieci.

Od 2012 roku współpracuje z miesięcznikiem “Dziecko”.

Jest mamą dwójki dzieci: syna i córki.