Humani
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Międzynarodowa konferencja z okazji 20-lecia Pracowni HUMANI

Psychoterapia dzisiaj – człowiek, pacjent, mentalizacja i zaufanie. Jak rozwija się psychoterapia i jak pomaga zdrowieć?

21-23 czerwca 2024| Poznań, Polska

Przygotowujemy dla Państwa wyjątkowe wydarzenie. I mówimy to z pełną odpowiedzialnością.

Nieczęsto można spotkać w jednym miejscu i jednym czasie tylu wybitnych, inspirujących i ciekawych przedstawicieli współczesnej psychoterapii, psychiatrii i neuronauki.

Nieczęsto przez pełne 3 konferencyjne dni można wysłuchać – bez wyjątku – wystąpień na światowym poziomie i dowiedzieć się o tym, co w psychoterapii najnowsze.

Naszą konferencję poprzedzi warsztat przedkonferencyjny poświęcony neurobiologii traumy, współczesnemu rozumieniu traumy relacyjnej ( i złożonego PTSD) prowadzony przez włoską psychoanalityczkę Clarę Mucci. Ta niezwykle ciekawa klinicystka, autorka głośnych w obszarze psychotraumatoligii książek ostatnich lat (m.in. „Beyond Individual and collective trauma” czy „Borderline Bodies”) pokaże nam swój styl pracy z traumą przywiązaniową.

W warsztacie można uczestniczyć niezależnie od udziału w konferencji lub też łącznie z konferencją korzystając z atrakcyjnej opłaty łączonej.

Od piątku rozpoczniemy 3 dni pełne fascynujących spotkań. Wspólnie będziemy zastanawiać się nad nowymi kierunkami we współczesnej psychoterapii, nad tym jak i dlaczego psychoterapia się zmienia oraz nad tym na czym polega współcześnie rozumiana diada terapeutyczna i jak do tego mają się mentalizacja i zaufanie.

Nasi Goście podzielą się zarówno wynikami najnowszych badań, jak i własnym wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Wykładowcy, którzy wspólnie z nami świętować będą nasz jubileusz to czołówka zarówno polskich, jak i światowych psychoterapeutów i naukowców.

Podczas konferencji wystąpią klinicyści i naukowcy zagraniczni: Anthony Bateman, Anna Buchheim, Chloe Campbell , György Gergely, Clara Mucci, Sebastian Simonsen i Pascal Vrticka oraz polscy: Maria Beisert, Zofia Milska-Wrzosińska, Maciej Pilecki, Marcin Rzeszutek oraz Katarzyna Schier.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym bio każdego z nich – znajdą Państwo te notki na stronie konferencji.

W imieniu swoim oraz Zespołu Pracowni HUMANI, jestem podekscytowana i szczęśliwa zapraszając Państwa na to wyjątkowe spotkanie.

Strona konferencji – Międzynarodowa konferencja z okazji 20-lecia Pracowni HUMANI

Do zobaczenia,

Anna Król-Kuczkowska, Pracownia HUMANI